Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Zadar

Najděte levné autopůjčovny v Zadar vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Zadar. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Zadar

Autopůjčovny Zadar

Pronájem auta Zadar

Přístavní město Zadar se nachází v jihozápadní Chorvatskuu Jaderského moře – v provincii Dalmácie – a má 75.000 obyvatel (2011).

Zadar je hospodářským a kulturním centrem severní Dalmácie, a je také významným průmyslovým a turistickým městem. Z přístavu pro trajekty na takové Rozdělita Rijeka .

Zadar je známý pro jeho výrobu kirsebærlikøren „Maraschino“, ale je možná nejvíce slavný pro jeho četné památky z římských dob. Město má také mnoho starých kostelů a středověkých paláců.

Hlavní turistickou atrakcí Zadaru je sv Donato kostel z 900, které je nyní archeologické muzeum. Sv Donato kostel byl postaven na staré římské fórum, a mnoho z kamenů uvnitř kostela pochází z této doby. Přední kostela jsou pozůstatky římského fóra z roku 100 př. nl Kr.

Další populární atrakce ve městě patří St Anastasie katedrála z 1200s, stejně jako Kostel Panny Marie z 1100s s její rozlišovací věží s hodinami.

Zadar má jinak dobrý koupání a nádherné moře-přední promenáda, Souostroví „Kornati“ je oblíbená rekreační oblast pro turisty. Zde jsou 89 ostrovů a ostrůvků.

Město je mezinárodní letiště – Zadar Airport – nachází 8 km východně od centra města.