Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Chorvatsko

Najděte levné autopůjčovny v Chorvatsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Chorvatsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Chorvatsko

Autopůjčovny Chorvatsko

Pronájem auta Chorvatsko

Chorvatsko (chorvatsky: Hrvatska) je nezávislá republika, která byla dříve součástí federace Jugoslávie. Země se nachází v jihovýchodní Evropě, a má – kromě pobřeží s výhledem na Jadran – společnou hranici s Slovinsko, Maďarsko , Srbsko , Bosna a Hercegovina a Černá Hora .Chorvatsko se rozkládá na ploše více než 56 000 km2 a má celkovou populaci ca. 4,5 milionu (2010).Kapitálu a země finanční centrum Záhřeb, která má asi 780.000 obyvatel.

Jiná důležitá města v Chorvatsku je Dubrovník, Splitu a Rijeka – všechny se nacházejí na pobřeží Jaderského moře.

Krajina se skládá převážně z lavsletter a hory (zejména na západě a jihu). Nejdůležitější průmysl je turistika, které se v průběhu posledních 10 let měl obrovský vzestup. Jedná se především o města podél pobřeží – s úžasnými plážemi -, které jsou populární turistické destinace. Mnoho, nicméně, také návštěvu Záhřebu, protože z města mnoho uměleckých a kulturních pokladů.

Chorvatsko je hlavní letiště Pleso International Airport, který se nachází mimo hlavního města Záhřebu – ale jsou zde i větší letiště jakoRozdělita Dubrovník .Mnoho charterové dopravy jde do těchto letišť.