Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Praha

Najděte levné autopůjčovny v Praha vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Praha. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Praha

Autopůjčovny Praha

Pronájem auta Praha

Praha se nachází severozápadně od České republiky , a je kapitál země.Město se nachází v bývalé rakouské provincie Čech, a má asi 1,2 milionu obyvatel (2012). Řeka Vltava (Moldau) rozděluje město na dvě části.

Praha je v České republice administrativní a kulturní centrum – a město je sídlem Parlamentu, vlády, prezidenta a národní banka. Od té doby středověku Praha je důležitým obchodním a komunikačním centrem, a historicky i jedním z nejvýznamnějších evropských kulturních center. Praha má v současné době mnoho divadel, operních domů, koncertních sálů a muzeí.

Praha má jedny z nejlepších v Evropě dochovaných staveb a město od středověku a 1600s, a je považován za jeden z nejkrásnějších světových měst.

Staré Město – „Staré Mesto“ – je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, a existuje celá řada historických památek.Některé z nejznámějších je gotická radnice a Týnský chrám – a to jak z 1300s, a zvonice ze středověku – se slavným orlojem.

Jiné populární turistické atrakce patří Karlův most – jeden z nejstarších kamenných mostů z 1300s, Národní muzeum – s jeho přírodních a kulturních historie sbírek, Národní divadlo, Muzeum užitých umění – s jeho slavným sbírky skla, stejně jako moderní čtvrti Nové Město – s Wenzelplassen („Václavské náměstí“) – což je široká avenue, a pražské hlavní oblasti.

Královský hrad v Hradčanech od 1300s je také jeden z nejvíce navštěvovaných památek v Praze. To je také St George klášter 925 roků a gotický kostel sv Víta z 1300s.

Také, židovská čtvrť Josefov okresu také doporučil návštěvu. Okres má šest dochovaných synagog, a nejstarší jsou z 1200s. K dispozici je také židovský hřbitov a několik muzeí.

To je také velké nákupní v Praze, a město je známé pro své rozmanité noční život – s hospod, barů a nočních klubů.

Letiště Letiště Praha – Ruzyně je vzdáleno 16 km severozápadně od centra města.