Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Plzeň

Najděte levné autopůjčovny v Plzeň vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Plzeň. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Plzeň

Autopůjčovny Plzeň

Pronájem auta Plzeň

Plzeň, nebo Plzeň, město v regionu Plzeň západě České republiky. Město má populaci 172.932 (2010) obyvatel. Je to v místě, kde čtyři řeky Radbuzy, Mže, Úhlavy a Úslavy se setkávají, ca. 90 km západně od Prahy .

Město je akademické, kulturní a ekonomické centrum západ České republiky, a má také významnou univerzitu. Město má 20 km podzemní tunel, který patří mezi nejdelší ve střední Evropě. Součástí této sítě je otevřena pro veřejnost prohlídky méně než 1 km a do hloubky 12 metrů.

Město je známé po celém světě pro své pivovary, které vyrábějí ležák. Pivovar byl založen v roce 1839, a zaměstnanci bavorský sládek Josef Groll, který produkoval první moderní plzeňské pivo v říjnu 1842. Jasný, zlatý pivo bylo považováno za senzaci. Populární turistická atrakce je průvodcem návštěva pivovaru Plzeňský Prazdroj.

Město bylo nejprve známý jako zámek v 976 Plzeň se stala hlavním obchodním centrem, a Městský soud 1292. Mezi nejvýznamnější památky Plzně jsou gotický kostel svatého Bartoloměje, Katedrála, která byla založena v pozdní 1200 let. Věž z více než 100 m, je nejvyšší v České republice. Hall od renesance a druhou největší synagogou i jiné zajímavosti.

Nejbližší hlavní letiště je Letiště Karlovy Vary se nachází 72 km od centra města.Praha Václav Havel Airport se nachází 89 km od Plzně.