Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Ostrava

Najděte levné autopůjčovny v Ostrava vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Ostrava. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Ostrava

Autopůjčovny Ostrava

Pronájem auta Ostrava

Ostrava je město v České republice , která se nachází v Moravskoslezském kraji Odry v nejzápadnější České republiky na hranici s Polskem .Populace je 310.464 (2011), a to je Česká republika je třetí největší město. Ostrava byla pojmenovaná po řece Ostra, a město se skládá ze čtyř bývalých měst.

Ostrava se nachází na jihozápadním konci Hornoslezské uhelné oblasti. Před tím, než měl hodně uhlí a železné průmyslu a byl silně znečištěna. Ale od sametové revoluce v roce 1989, klidné populární vzpoura, která vedla k KSČ diktatury zhroutila a byla nahrazena demokraticky zvolené vlády Václava Havla jako prezidenta, se to změnilo. Všechny uhelné doly jsou zavřené, ale stále existují železa, oceli a válcovny, chemické továrny, stroje a technika pro zpracování potravin v této oblasti.

Město má bohatý kulturní život s pěti divadel, více než 60 galerií a jeden z nejlepších evropských symfonických orchestrů, Ostrava Janáčkova filharmonie. Zajímavostí, která se stává více a více populární mezi mladými lidmi, Stodolní ulice, oblast s bary, hospody a kluby. Rozhodl Colours of Ostrava, hudební festival každé léto přináší mnoho hudebníků a skupin z celého světa. Dalším lákadlem je MINIUNI, což je sbírka více než třiceti budov předních evropských architektonických miniaturní Big Ben a Eiffelovy věže.

Nejbližší hlavní letiště je Leoše Janáčka Ostrava Airport 27 km od centra města Ostravy. Další hlavní letiště je Žilina Airport (ILZ / LZZI), které liggeri Slovinsko , 100 km od Ostravy.