Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Karlovy Vary

Najděte levné autopůjčovny v Karlovy Vary vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Karlovy Vary. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Karlovy Vary

Autopůjčovny Karlovy Vary

Pronájem auta Karlovy Vary

Karlovy Vary (německy: Karlsbad) je město ležící v západních Čechách v České republice , 120 km západně od Prahy.To má 53.708 obyvatel (2008). To je historicky známý pro své horké prameny a je jedním z nejslavnějších světových lázeňských měst. Karlovy Vary jsou v České republice druhým nejnavštěvovanějším turistickým cílem po Praze.

Spa business začaly již před 650 lety, ale to se stalo oblíbenou turistickou destinací v roce 1800, kdy se i mezinárodní celebrity přišel za návštěvu pro lázeňskou léčbu.

Karlovy Vary má řadu zdrojů tepla. Nejslavnější je Sprudel hází 72 ° C krátkodobě vodu 11 m do vzduchu. Karlovy Vary zejména hledané osoby s trávicí a metabolické onemocnění. Doporučuje se také lidé s vážnějšími chorobami jako je rakovina. Město má řadu lázeňských a lázeňské domy a hotely, které nabízejí prvotřídní služby spojené s tradičními lázeňských procedur.

Město je také známé pro Karlovy Vary Mezinárodní filmový festival a populární české likér Becherovka Karlovarská. Slavný výrobce skla Moser Glass se nachází v Karlových Varech. Město také dal jeho jméno slavné delikátnost Karlsbad-žloutku kandovaného v horkém sirupu. Karlovy Vary byl použit jako místo pro četné filmy.

Mezinárodní letiště Karlovy Vary se nachází v obci Vrata Olšová 6 jihovýchodně km od centra města. Vzdálenost Praha Václav Havel Airport je asi 130 km.