Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Brno

Najděte levné autopůjčovny v Brno vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Brno. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Brno

Autopůjčovny Brno

Pronájem auta Brno

Brno se nachází jihovýchodně od České republiky , a je země je druhým největším městem s asi 380.000 obyvateli (2011).Město se nachází v regionu jižní Moravy, kde řeky Svitavy a Svratky setkání – cca. 225 km jihovýchodně od Praha .

Brno je politické, kulturní, obchodní a vědecké centrum pro region. Městská univerzita byla založena v roce 1919 a má 30.000 studentů. Kromě toho, Brno je významným obchodním centrem a má časté veletrhy (cca 50 výstav ročně).

Brno má mnoho krásných paláců a historických kostelů a řadu soch a pomníků.

Vnitřní město se skládá z úzkých uliček a historických budov – a je obklopen širokými kruhovými bulvárů. Některé populární lokality v centru města je katedrála z 1313, dominikánský klášter z 1247, jakož i na radnici z roku 1511.

Velmi populární atrakcí v Brně je Moravské zemské muzeum (“Moravske Zemské Muzeum”). To je jeden z nejdůležitějších a nejstarších muzeí v České republice, a tam jsou více než 6 milionů exponátů – především v oblasti antropologie a archeologie. Mimo muzea, socha “Mercury” z pozdní 1600.

Další dobře navštěvovaným zajímavosti ve městě patří Pevnost “Špilberk” z 1300s, kde dnes sídlí muzeum, kapucínský klášter z roku 1600, Muzeum umění “Moravská galerie,” Umění a zoo “Brno Zoo” – kde si můžete prohlédnout celou řadu druhů divoké zvěře – včetně lední medvědi, tuleni, tygři a šimpanzi.

Město je letiště – Letiště Brno – se nachází 10 kilometrů východně od centra města.