Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Česká Republika

Najděte levné autopůjčovny v Česká Republika vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Česká Republika. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Česká Republika

Autopůjčovny Česká Republika

Pronájem auta Česká Republika

Česká republika se nachází ve střední Evropě, je vnitrozemský stát asi 10.500.000 lidí (2010). V zemi hranice Polsko na sever, Německo na severozápadě a západě, Rakousko na jih a na Slovensku k východu.

Česká republika má kontinentální podnebí s chladnými suchými zimami a horkými léty. Země má rozmanitou krajinu, rozdělené do historických oblastí Čech (nejzápadnější část) a na Moravě (východní část).

Hlavní město Praha Centrálně se nachází v západní části České republiky na řece Vltavě (Moldau).Město je největším s 1,3 miliony obyvatel. Praha je česká kulturní a politické centrum, a je považován za jeden z nejkrásnějších měst Evropy. Kapitál se stává velmi populární turistickou destinací a má mnoho památek a turistických atrakcí – včetně Pražský hrad, Karlův most, Staré Město „Stare Mesto“, stejně jako muzea, umělecké galerie, opera a divadel.

Další velká města v České republice je Brno , Ostrava , Plzeň , Zlín a Olomoue.

Mnoho turistů navštíví město Karlovy Vary , které je v zemi největší a nejznámější lázeňská destinace. Město se nachází 110 km západně od Prahy – v blízkosti německo-české hranice. Lázeňské město je známé pro své „léčivým pramenům“ – a je po celý rok destinace.

Česká republika je hlavní letiště je Letiště Praha – Ruzyně , který se nachází 20 km severozápadně od hlavního města.Další rušné mezinárodní letiště Karlovy Vary Airport a Brno-Tuřany Airport .