Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Bulharsko

Najděte levné autopůjčovny v Bulharsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bulharsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bulharsko

Autopůjčovny Bulharsko

Pronájem auta Bulharsko

Bulharsko je země v jihovýchodní Evropě. Země se nachází na pobřeží Černého moře v západním břehu, a má společnou hranici s Rumunsko, Turecko , Řecko , Makedonie a Srbsko .Populace je kolem 7.700.000 (2010), a země se rozkládá na celkové ploše 110.994 km ². Kapitál Sofia (1,2 milionů obyvatel) je také největší město země.Další velká města jsou Plovdiv, Varna, Burgas , Ruse a Stara Zagora.

Oficiálním jazykem je bulharština, psaný s azbukou. Přibližně 10% populace ve velkém turečtině jako jejich mateřský jazyk – a tam jsou také menšiny, kteří mluví Makedonie a romsky.

Část Bulharska – zejména v jihozápadní – je ovládán vysokými horami (nejvyšší bod je téměř 3000 m) – vzhledem k tomu, nízké roviny charakterizovat oblasti podél pobřeží Černého moře, kde se nachází v zemi hlavním turistickým atrakcím. Zhruba polovina z této země si jsou soustředěny na pobřeží Černého moře, kde najdeme některé z nejoblíbenějších bulharských dovolenou oblastech. Mezi nejslavnější patří Golden Sands, Slunečné pobřeží a Nessebar (kde nejstarší město je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO).

Bulharsko je hlavní letiště, Sofia International Airport, který se nachází v blízkosti hlavního města.Další důležitá letiště Burgas International Airport a Varna Airport.