Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Brazílie

Najděte levné autopůjčovny v Brazílie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Brazílie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Brazílie

Autopůjčovny Brazílie

Pronájem auta Brazílie

Brazílie je největší země v Jižní Americe – a to jak z hlediska počtu obyvatel (asi 200 milionů EUR v roce 2010) a v oblasti (8.500.000 km2). V hlavním městě Brasíliaje domovem asi 2,3 milionů lidí, ale existuje několik měst, které jsou větší, včetně Sao Paulo(11 mil. €) a Rio de Janeiro (6100000).Oficiálním jazykem je portugalština. Brazílie hraničí následující země: Argentina, Kolumbie, Bolívie, Peru , Paraguay, Urugvay , Venezuela , Surinam, Guyana a Francouzská Guyana.

Brazílie je bohatá na přírodní zdroje, a na severu dominuje velké deštných pralesů, zatímco jih a východ je několik velkých pohoří. Země je nejvyšší vrchol je Pico da Neblina, které se tyčí 2994 m nad mořem. Několik kontinentu největších řek běží přes Brazílii. Rainforest oblast je protkaná svět je nejvíce vody bohaté řeky, Amazonas – zatímco Paraná teče z hor na jihu a do sousedního Paraguay a Argentina.

V souvislosti s Paraná najít mocný Iguacu Falls, který je součástí země hlavní atrakci – Iguacu National Park. To pokračuje v Argentině (a jednotek, kde Iguazu). Tento národní park, jak brazilské a argentinské straně – UNESCO World Heritage Site.

Brazílie je považována, a to zejména proto, že z bohatých přírodních zdrojů a širokou nabídku práce, jako vedoucí země v Jižní Americe v ekonomickém smyslu.

Hlavní letiště v Brazílii je Rio de Janeiro (Galeão), zatímco druhá největší je Congonhas Airport v Sao Paolu .