Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Bosna Herzegovina

Najděte levné autopůjčovny v Bosna Herzegovina vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bosna Herzegovina. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bosna Herzegovina

Autopůjčovny Bosna Herzegovina

Pronájem auta Bosna Herzegovina

Bosna a Hercegovina obklopen Chorvatsko na západ a Srbskem a Černou Horou na východě, a má pouze pobřežní pás 26 km na jihu Jaderského moře.Jeho populace je 3.839.737 (2011) obyvatel.

Bosna a Hercegovina Černá Hora může být rozdělena do tří geografických zón. Od severozápadu k jihovýchodu země provozuje Dinárské Alpy s Maglić, země je nejvyšší vrchol, v 2386 m. Centrální do země, nízké hory, a oblast je bohatá na lesy a minerály. Na severním okraji Chorvatsko je, a řeka Sava poskytovat úrodné zemědělské oblasti.Většina z Bosny a Hercegoviny a Hercegoviny má kontinentální klima s chladnými zimami a horkými léty.

Jugoslávie byla založena v roce 1918 1 Druhá světová válka skončila, a až do roku 1992, Bosna a Hercegovina se stala republikou Socialistické federativní republiky Jugoslávie. V roce 1989 rozpadly spolupráci v Jugoslávii a Bosna a Hercegovina Černá Hora stala nezávislou o několik let později, v roce 1992. Srbové proti, protože oni chtěli silou a napadl sousední 6 dubna 1992. Jeden z nejslavnějších událostí ve válce, genocida ve Srebrenici 1 Července 1995, kdy srbské síly zabily 8000 civilistů. Událost stojí jako jeden z nejhorších válečných zločinů po válce v Evropě. Válka trvala tři roky, do 14 Prosince 1995 stál 100.000 životů a 2,5 milionu.

Země je stále ovlivněn válkou, která způsobila obrovské ekonomické ztráty. Hospodářská situace v Bosně a Hercegovině a Hercegovině je obtížné, s nízký hospodářský růst, obchodní deficit a vysokou nezaměstnanost. Ale Země je bohatá na přírodní zdroje a má potenciál stát se významným ekonomika.

Cestovní ruch je v dané zemi růst. Bosna a Hercegovina je známý pro svou zajímavou architekturou se směsí románské, středověké, Ottoman a Austro-maďarská vlivu. V zimních podmínkách pro lyžování je velmi dobrá, a krátké pobřeží jsou krásné pláže, aby se těšil v letních měsících. Neum je krásné pobřežní město. Další zajímavostí jsou Međugorje, který je jedním z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě kolem milionu návštěvníků poutníků ročně. Sarajevo je skvělé město pro návštěvu s nočním životem, trhy, kostely a mešity, mimo jiné, byla doporučena Lonely Planet.

Největší letiště je Sarajevo International Airport Nachází se kousek od Sarajeva.Druhým největším je Banja Luka International Airport, 18 km mimo město Banja Luka .