Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Bělorusko

Najděte levné autopůjčovny v Bělorusko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bělorusko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bělorusko

Autopůjčovny Bělorusko

Pronájem auta Bělorusko

Bělorusko je vnitrozemský stát, který hraničí s Polskemna západ, Litvy a Lotyšska na severozápad, Rusko na severu a východě a Ukrajinou na jihu.Hlavním městem je Minsk.Domov pro 9457500 (2012) obyvatel.

Bělorusko je nízko položená země bez přírodních hranic se sousedními zeměmi a krajina se skládá převážně z nízkých kopců a pahorků. Téměř třetina země je pokryta hustými lesy, a země je nejvyšší hora, Dzyarzynskaya Hara, roste jen 346 m nad mořem. Na jihu, země je vlhká s mnoha močály, řeky, a kolem 11 000 jezer.

V roce 1919 část Bělorusku Sovětského svazu, a vyvinul po druhé světové válce, aby se stal jedním z hlavních průmyslových center Sovětského svazu. Během druhé světové války, země byla obsazena Německo, a ztratil více než třetina populace.Od roku 1994 byla země ovládána Alexandra Lukašenka. Země byla odkazoval se na jako poslední sovětské vlády a prezidenta Lukašenka jako posledního evropského diktátora. Bělorusko je proto velmi izolované země v Evropě.

Národní bezpečnostní služba KGB udržuje politickou opozici pod kontrolou, demonstrace proti vládě, ilegální. Rusko kritizoval za závažné porušování lidských práv, a je jedinou zemí v Evropě, kde trest smrti je legální. To se vyznačuje vysokým korupce a nezaměstnanosti. Pětina země byla silně kontaminována, když jaderný reaktor v Černobylu v sousedním Ukrajině vybuchl v roce 1986. Bělorusko se potýká s vážnými problémy životního prostředí po rozsáhlé emise z doby Sovětského svazu.

Bělorusko má stále hodně těžkého průmyslu operoval jako za sovětských časů, s velkými děly a výrobě strojů. Více než 80 procent ekonomické aktivity v Bělorusku je vlastněna a řízena státem. Zemědělský sektor je dobře vyvinutá.

Existuje několik tradičních turistických atrakcí v Bělorusku, a člověk musí mít vízum k návštěvě země. Většina turistů navštíví kapitálové Minsk na několik dní, kde je možné vychutnat čisté ulice, „Zákon a pořádek“ a architektura od sovětských dobách.

Minsk National Airport je největší letiště v Bělorusku, který se nachází 42 km východně od Minsku.

Destinasjoner