Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Belgie

Najděte levné autopůjčovny v Belgie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Belgie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Belgie

Autopůjčovny Belgie

Pronájem auta Belgie

Belgie se nachází v západní Evropě, a je jedním z nejmenších a nejhustěji obydlených zemí v Evropě. Belgie má asi 11 milionů obyvatel (2011), a je ohraničený na severu Nizozemsko, na východě Německa a Lucemburska na jihu a na západě s Francií a na západě do Severního moře.Země je oficiální jazyk je vlámština, francouzština a němčina.

Brusel je hlavní město Belgiea nachází se v centru v zemi.Brusel je kosmopolitní a multikulturní město s asi 150.000 obyvateli (2010). Pokud se odhaduje, metropolitní oblast, populace se zvyšuje na přibližně 1, 8000000 Brusel je belgický politický, hospodářský a kulturní centrum, a láká turisty a obchodní cestující celoročně.

Geograficky je Belgie rozdělena do tří oblastí: nížinné oblasti, kopcovitá oblast a horské oblasti s řadou hor. Na pobřeží se skládá z rovin s některými rybářských přístavů a přímořských letovisek – včetně Oostende, který také má trajektové spojení do centra Ramsgate Anglie.

Belgie je možná nejlépe známý pro jeho hlavního města, kde klíčové organizace v evropské spolupráci, že EU a NATO má své sídlo, ale země je také slavný pro své turistické atrakce umění, kultury a historie. Belgie je nejvíce historických měst, které mohou nabídnout skvělé architektury patří Antverpy, Bruggy , Brusel , Gesnt , Leuven a Mechelen.

Belgie je hlavní letiště je Brusel International Airport, který se nachází 13 km severovýchodně od hlavního města.Také Brusel South Charleroi Airport má mezinárodní lety, a to je 46 km jižně od Bruselu.