Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Austrálie

Najděte levné autopůjčovny v Austrálie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Austrálie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Austrálie

Autopůjčovny Austrálie

Pronájem auta Austrálie

Austrálie je jak stát a samostatný kontinent, o rozloze téměř 7.700.000 km2, představuje více než 85% z celkové pevninské kontinentu Oceánie. V současné době existuje přibližně 20 milionů lidí v Austrálii. Australské domorodé osoby (domorodci) představuje pouze 2,2% této populace, zatímco drtivá většina jsou potomci evropských přistěhovalců. Dominantním jazykem země je angličtina.

Austrálie je nezávislý stát v rámci Britského společenství národů a má Queena Elizabeth II jako formální hlava státu, představovaného generálním guvernérem. V praxi, to je australská vlastní vláda, vedená předsedou vlády, spolu s parlamentem upravuje zemi.

Austrálie je moderní stát s trvale vysokou prosperitu a dobře rozvinutou infrastrukturu. Mezi hlavní průmyslová odvětví patří zpracovatelský průmysl, zemědělství a cestovní ruch. Vzdělání je také silně zdůraznit, a země má tolik jako 38 univerzit.

Část toho, co ještě rozlišuje Austrálie, zvláštní fauny. Životy zvířat, které nejsou nikde jinde na světě, jako je klokan, koala, vombat (opossum), ptakopysk, emu pštros druhů atd. Velké části australského kontinentu se skládá z pouští a savan, ale v deštném pralese oblastech, tam jsou některé zajímavé a vzácné rostliny. Více deštný les a mokřadní rezervy je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Austrálie je klima se mění, a několik různých klimatické zóny jsou zastoupeny. Nejpohodlnější klima se nalézá v mírném pásmu jihovýchodě země.

Austrálie má několik velkých měst, nejčastěji v jihu a na východě. Nejlidnatější je Sydney(4.400.000), Melbourne (3700000), Brisbane (1.800.000), Perth (1,5 milionu). Za prvé, na šestém místě děje kapitálu Canberra (320000).