Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Argentina

Najděte levné autopůjčovny v Argentina vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Argentina. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Argentina

Autopůjčovny Argentina

Pronájem auta Argentina

Argentinská republika se nachází jihovýchodně od Jižní Ameriky, a je prostorově osmá největší země na světě. Argentina hraničí na východě Atlantského oceánu, Urugvaya Brazílie , na severu Paraguaye a Bolívie a na západě a jihu Čile.Argentina má populaci přibližně 41.300.000 (2010), a úřední jazykem je španělština.

Argentina má velké klimatické změny s subtropické podnebí na severu, mírného klimatu v centrálních oblastech a subantarctic podnebí na jihu.

Pobřeží na východ, je celá 2575 km a skládá se z mnoha hlubokých zátok. Na západě, tvoří Andy přirozený limit Čile.Nejvyšší hora v Aconcagua v Argentině, který se tyčí 6962 m nad mořem Severní země – na hranici Brazílie – jsou známy Iguazufallene, která je jedním z největších v Jižní Americe turistických atrakcí.Pády je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Kulturně, Argentina je možná nejvíce slavný jeho tango, které vzniklo v roce 1800. Kromě toho, může země nabídnout turistům pestrou a krásnou scenérii, zajímavá architektura, dobré jídlo a víno, nakupování a různé outdoorové aktivity, jako je golf, lyžování, koupání a vodní sporty.

Hlavní město Argentiny – Buenos Aires – Nachází se na východě řekou Río de la Plata, a je rušný přístav město s mezinárodní příchuť.Přibližně 1/3 obyvatel země žije v nebo v okolí hlavního města. Mírně off Buenos Airesje Argentinský hlavní letiště – Ezeiza International Airport.