Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Anglie

Najděte levné autopůjčovny v Anglie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Anglie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Anglie

Autopůjčovny Anglie

Pronájem auta Anglie

Anglie je v nejjižnější části ostrova Velké Británie, a má 51,4 milionu obyvatel (2008). Anglie hraničí na severu Skotsko, na západě Atlantický oceán, Walesu a Irského moře na jihu až Lamanšského průlivu a Severního moře na východě.Země je největší a nejvíce zalidněná část Velké Británie.

Většina z Anglie sestává ze nížiny, ale na severozápadě, hornatý „Cumbrian hory“. Tato oblast je také známá jako Lake District a je známý pro svou krásnou scenérii s řadou vrcholů přes 900 m a jezer. To také Anglie je nejvyšší hora – Scafell Pike – který měří 978 metrů

Anglie mají obecně mírné podnebí, a často se měnící klimatické podmínky s vysokou vlhkostí. Země je rozdělena do sedmi městských oblastech, kde největší je Londýn, West Midlands (kolem města Birmingham), Greater Manchester a West Yorkshire (asi Leeds ).

Hlavní město Anglie je multikulturní svět metropole Londýna, který je největší městská oblast ve Spojeném království. Londýn má 7.800.000 obyvatel (14 milionů v metropolitní oblasti), a má četné turistické atrakce. Tady je něco pro každý vkus, ať už je to nakupování, muzea, noční život, umělecké výstavy a historické informace v horní části vašeho seznamu přání. Londýn má také světově proslulé památky, jako Big Ben, Tower Bridge, Westminster Abbey, Londýn Eye a Buckingham Palace.

Kromě hlavního Londýna, Anglie je známá pro své četné restaurace, krásná krajina anglických domů panská, univerzitní města Oxford a Cambridge a přímořské letovisko Brighton.

Tři největší a nejrušnější letiště v Anglii je Londýn Heathrow Airport, Londýn Gatwick Airport a Londýn Stansted Airport .