Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Albánie

Najděte levné autopůjčovny v Albánie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Albánie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Albánie

Autopůjčovny Albánie

Pronájem auta Albánie

Albánie je země v jihovýchodní Evropě, která leží na Balkánském poloostrově v Jaderském a Jónském moři. V severozápadních hranicích Albánie Černá Hora, na severovýchodě Kosova se republika Makedonie na východ a Řecku na jihu a jihovýchodě.Je to asi 70 km od Itálie, který je na druhé straně oceánu.Albánie kapitál, Tirana, a obyvatelstvo je velmi homogenní a mluví Albánec, je 2.821.997 (2011) obyvatel.

Mezi 1468 a 1912 Albánie byla pod Osmanskou říší. To bylo obsazené jak italskými fašisty a nacisty během 2 Světová válka. V roce 1944 zřízený Enver Hoxha a pracovní strana komunistická lidová republika, vláda, která trvala až do roku 1991, kdy byla vytvořena Albánská republika.

70 procent z Albánie je pokryta horami, a největší hora Korab nachází 2764 m. Směrem k pobřeží se nachází více bytů. Zde je typické středomořské klima s mírnými zimami s těžkým deštěm a suchými léty s mnoha slunečnými dny. Cestovní ruch je oživení, ale stále zaměstnává zemědělství více než polovinu pracovní síly. Albánie je zvláště významným producentem fíky, olivy, pšenice, kukuřice a tabák. Albánie má nějaký olej a plyn, a je bohatá na minerály, jako je měď, železná ruda a bauxit. Vzhledem k ekonomickým problémům a korupce je vysoká emigrace.

V roce 2010, Lonely Planet dal Albánii na vrcholu jejich seznamu doporučených zemí k návštěvě. Albánie má obě historická města, krásné pláže a skvělé příležitosti pro pěší turistiku.

Zvláště krásná je albánská riviéra, pobřežní oblast na jihu sahá od Vlore do Saranda. Moře je azurově modrá, a po km km písečných pláží přerušované skalnatými útesy, skalami a malebné zátoky s malými chráněnými plážemi mezi nimi. Oba Saranda a Vlore, pobřežní města jako je hostitel navštívit.

Pro ty, kteří chtějí více života a vitalitu, která charakterizovala město Dhermi, který se nachází na Riviéře, Albánie Ibiza.Také hlavní město Tirana bude mít velký noční život s mnoha bary a kluby. Staré mýtické město Gjirokastra seznamu světového dědictví UNESCO. Berat je stará borgby s úzkými, romantickými uličkami.

Tirana International Airportje jediné mezinárodní letiště.